2.lik oranı %0,00 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 69.444.000,00 TL
Veriler
İngiliz At İstatistikleri
İngiliz safkanların yarış performansını, derecelerini ve kazançlarını filtreleyerek karşılaştırın.Her yarış
bir hikâye bırakır…
Sezon özeti
2026 sezonunda tüm hipodromlar için 3814 at listeleniyor.
| Sıra | At adı | Baba | Anne | Yaş | Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 1.% | 2.% | Kazanç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BAY NALÇAKAN | TOROK (IRE) | KASSAMA (FR) | 3 | Erkek | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | %83,33 | %0,00 | 69.444.000,00 |
| 2 | CHARABANC | REAL SOLUTION (USA) | CELLO (USA) | 5 | Erkek | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | %57,14 | %28,57 | 30.420.000,00 |
| 3 | RABOVO | KIRCAALİ | MONSHAU | 3 | Erkek | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | %40,00 | %40,00 | 30.150.000,00 |
| 4 | LOCO SUGAR | ADVERTISE (GB) | CHILLSEA (USA) | 3 | Disi | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | %66,67 | %16,67 | 30.120.000,00 |
| 5 | WHIZBANG | SADLER'S JOY (USA) | VALUE CHAIN | 3 | Erkek | 10 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | %50,00 | %10,00 | 22.298.400,00 |
| 6 | ERSELE BEYİ | GENERAL QUARTERS (USA) | KEDİ KIZ | 3 | Erkek | 7 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | %14,29 | %42,86 | 21.536.400,00 |
| 7 | TRUELY | VICTOIRE PISA (JPN) | HOW COME | 4 | Disi | 7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | %57,14 | %0,00 | 20.616.000,00 |
| 8 | ETSUKO | KANEKO | OCEAN SERAPH | 5 | Disi | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | %42,86 | %42,86 | 19.668.600,00 |
| 9 | POETRY IN MOTION | CATALINA CRUISER (USA) | ONE SHOW ONLY (USA) | 4 | Erkek | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | %80,00 | %0,00 | 18.756.000,00 |
| 10 | AL TAN | LUXOR | NO MORE STRIKE | 5 | Erkek | 10 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | %20,00 | %40,00 | 17.648.400,00 |
| 11 | UPAMECANO | EPAULETTE (AUS) | ELİF HATUN | 3 | Erkek | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | %28,57 | %0,00 | 15.300.000,00 |
| 12 | BELLEZA | MENDIP (USA) | UMNEEYATEE (AUS) | 2 | Disi | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | %70,00 | %20,00 | 14.826.000,00 |
| 13 | THE PROTECTER | ARMY MULE (USA) | PURE ONE (USA) | 4 | Erkek | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | %62,50 | %12,50 | 13.842.000,00 |
| 14 | BRANDO | PAPA CLEM (USA) | ATEŞ GIRL | 3 | Erkek | 7 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | %14,29 | %28,57 | 13.411.800,00 |
| 15 | CABOOSE | TOROK (IRE) | SHORTY | 3 | Erkek | 8 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | %25,00 | %0,00 | 12.835.200,00 |
| 16 | SPECIAL MAN | LUXOR | KIZIM MELİKE | 4 | Erkek | 9 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | %22,22 | %22,22 | 12.703.200,00 |
| 17 | WARDENCLYFFE | VICTORY GALLOP (CAN) | UNDERCOVER SOLDIER (USA) | 7 | Erkek | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | %85,71 | %14,29 | 12.380.400,00 |
| 18 | HAROLDCOOPER | SATONO ARES (JPN) | COCCINELLE | 2 | Erkek | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | %100,00 | %0,00 | 12.372.000,00 |
| 19 | BAYIR EFE | BODEMEISTER (USA) | ANOTHERMOUTHTOFEED (USA) | 3 | Erkek | 9 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | %33,33 | %33,33 | 12.317.100,00 |
| 20 | HANDSOME KING | VICTOIRE PISA (JPN) | NADİRE | 4 | Erkek | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | %25,00 | %0,00 | 11.940.000,00 |
| 21 | GALİOĞLU | MYBOYCHARLIE (IRE) | COUNTER STRIKE | 4 | Erkek | 10 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | %10,00 | %10,00 | 11.449.800,00 |
| 22 | DIRE WOLF | TOUCH THE WOLF | FAST TABITHA (IRE) | 3 | Erkek | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | %37,50 | %12,50 | 10.971.600,00 |
| 23 | MANDRAKE | KLIMT (USA) | MOMENT AFTER (USA) | 3 | Erkek | 9 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | %66,67 | %11,11 | 10.492.800,00 |
| 24 | CAPTAIN FANTASTIC | MSHAWISH (USA) | RAHAF (USA) | 7 | Erkek | 10 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | %20,00 | %40,00 | 10.395.600,00 |
| 25 | GÜVENİKA | HEP BERABER | ANGEL OF LION | 2 | Disi | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | %28,57 | %28,57 | 10.264.800,00 |
| 26 | STAR RUNNER | TOROK (IRE) | ANGELETTA | 3 | Disi | 9 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | %33,33 | %22,22 | 10.252.800,00 |
| 27 | SUPER TOMO | SUPER SAVER (USA) | TUĞÇE HANIM | 3 | Erkek | 18 | 2 | 6 | 3 | 0 | 1 | %11,11 | %33,33 | 10.106.700,00 |
| 28 | LAVENDER | OĞLUM MELİH | AGAFYA | 6 | Disi | 8 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | %25,00 | %37,50 | 10.054.800,00 |
| 29 | RATTLESNAKE | GENERAL QUARTERS (USA) | ŞANZELİZEM | 2 | Erkek | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | %70,00 | %30,00 | 10.029.600,00 |
| 30 | KLEIN | KLUGER (JPN) | HOLY OF THEIA (GB) | 4 | Erkek | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | %42,86 | %42,86 | 9.434.400,00 |
| 31 | NEURO MATH | CRIMEAN TATAR | PEPER POTTS | 3 | Disi | 8 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | %25,00 | %25,00 | 9.298.200,00 |
| 32 | BEAUTY OF DARKNESS | TIZWAY (USA) | YASEMİN KIZ | 4 | Disi | 8 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | %12,50 | %25,00 | 8.732.400,00 |
| 33 | CALVADOS | KANEKO | VAVENDU | 3 | Erkek | 16 | 7 | 5 | 1 | 0 | 2 | %43,75 | %31,25 | 8.610.000,00 |
| 34 | WHISPER OF VICTORY | KANEKO | ORHİDEYA | 3 | Disi | 23 | 5 | 7 | 6 | 2 | 1 | %21,74 | %30,43 | 8.390.100,00 |
| 35 | ALMIGHTY ESPRIT | BLUEGRASS CAT (USA) | PURE ONE (USA) | 3 | Erkek | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | %50,00 | %12,50 | 8.293.800,00 |
| 36 | TAM TIME | HASAFET | KRALİÇE HAVVA | 3 | Erkek | 17 | 7 | 4 | 1 | 3 | 0 | %41,18 | %23,53 | 8.136.000,00 |
| 37 | PYROHAN | AUTHORIZED (IRE) | MAGIKA (GB) | 2 | Erkek | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | %37,50 | %0,00 | 8.068.800,00 |
| 38 | SPEED QUEEN | KANEKO | HOPEFUL | 2 | Disi | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | %40,00 | %20,00 | 7.744.800,00 |
| 39 | PERCY JACKSON | KANEKO | REAL QUATRO | 4 | Erkek | 12 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | %33,33 | %25,00 | 7.710.900,00 |
| 40 | JOYFUL FOREVER | SADLER'S JOY (USA) | FOREVER QUICK | 3 | Erkek | 10 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | %20,00 | %20,00 | 7.704.000,00 |
| 41 | FIRE OF TYGAR | GOOD CURRY | SABİN | 3 | Erkek | 18 | 5 | 4 | 5 | 0 | 1 | %27,78 | %22,22 | 7.660.800,00 |
| 42 | SYNTAGMA | KANEKO | MISSY FRANKLIN | 3 | Disi | 9 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | %66,67 | %11,11 | 7.590.000,00 |
| 43 | WHITE WOLF | GENERAL QUARTERS (USA) | GIALLO RAGAZZA | 3 | Disi | 11 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | %63,64 | %18,18 | 7.582.800,00 |
| 44 | ROCK OF BEAUTIFUL | FEARLESS KING (GB) | WHITE LIGHT | 2 | Disi | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | %66,67 | %0,00 | 7.324.800,00 |
| 45 | SHADOW SOLDIER | AGRESIVO (USA) | THIS IS MY GIRL | 3 | Erkek | 13 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | %15,38 | %23,08 | 7.230.900,00 |
| 46 | BALLAD KING | SADLER'S JOY (USA) | MISS DREAM | 3 | Erkek | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | %33,33 | %16,67 | 6.992.400,00 |
| 47 | VICTORY WALTZ | TIZWAY (USA) | PEACE TALK (USA) | 3 | Erkek | 15 | 5 | 4 | 4 | 1 | 0 | %33,33 | %26,67 | 6.967.200,00 |
| 48 | RİYAKAR | TOROK (IRE) | RIVER BEAUTY | 5 | Erkek | 13 | 1 | 4 | 4 | 2 | 2 | %7,69 | %30,77 | 6.955.200,00 |
| 49 | PRENS LEVENT | TRAPPE SHOT (USA) | MERETO | 4 | Erkek | 11 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | %27,27 | %36,36 | 6.892.800,00 |
| 50 | MR ÇIRAK | BLUEGRASS CAT (USA) | BELUSE | 3 | Erkek | 7 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | %28,57 | %57,14 | 6.527.400,00 |
2.lik oranı %28,57 · 5 yaş · Erkek · Kazanç 30.420.000,00 TL
2.lik oranı %40,00 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 30.150.000,00 TL
2.lik oranı %16,67 · 3 yaş · Disi · Kazanç 30.120.000,00 TL
2.lik oranı %10,00 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 22.298.400,00 TL
2.lik oranı %42,86 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 21.536.400,00 TL
2.lik oranı %0,00 · 4 yaş · Disi · Kazanç 20.616.000,00 TL
2.lik oranı %42,86 · 5 yaş · Disi · Kazanç 19.668.600,00 TL
2.lik oranı %0,00 · 4 yaş · Erkek · Kazanç 18.756.000,00 TL
2.lik oranı %40,00 · 5 yaş · Erkek · Kazanç 17.648.400,00 TL
2.lik oranı %0,00 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 15.300.000,00 TL
2.lik oranı %20,00 · 2 yaş · Disi · Kazanç 14.826.000,00 TL
2.lik oranı %12,50 · 4 yaş · Erkek · Kazanç 13.842.000,00 TL
2.lik oranı %28,57 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 13.411.800,00 TL
2.lik oranı %0,00 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 12.835.200,00 TL
2.lik oranı %22,22 · 4 yaş · Erkek · Kazanç 12.703.200,00 TL
2.lik oranı %14,29 · 7 yaş · Erkek · Kazanç 12.380.400,00 TL
2.lik oranı %0,00 · 2 yaş · Erkek · Kazanç 12.372.000,00 TL
2.lik oranı %33,33 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 12.317.100,00 TL
2.lik oranı %0,00 · 4 yaş · Erkek · Kazanç 11.940.000,00 TL
2.lik oranı %10,00 · 4 yaş · Erkek · Kazanç 11.449.800,00 TL
2.lik oranı %12,50 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 10.971.600,00 TL
2.lik oranı %11,11 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 10.492.800,00 TL
2.lik oranı %40,00 · 7 yaş · Erkek · Kazanç 10.395.600,00 TL
2.lik oranı %28,57 · 2 yaş · Disi · Kazanç 10.264.800,00 TL
2.lik oranı %22,22 · 3 yaş · Disi · Kazanç 10.252.800,00 TL
2.lik oranı %33,33 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 10.106.700,00 TL
2.lik oranı %37,50 · 6 yaş · Disi · Kazanç 10.054.800,00 TL
2.lik oranı %30,00 · 2 yaş · Erkek · Kazanç 10.029.600,00 TL
2.lik oranı %42,86 · 4 yaş · Erkek · Kazanç 9.434.400,00 TL
2.lik oranı %25,00 · 3 yaş · Disi · Kazanç 9.298.200,00 TL
2.lik oranı %25,00 · 4 yaş · Disi · Kazanç 8.732.400,00 TL
2.lik oranı %31,25 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 8.610.000,00 TL
2.lik oranı %30,43 · 3 yaş · Disi · Kazanç 8.390.100,00 TL
2.lik oranı %12,50 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 8.293.800,00 TL
2.lik oranı %23,53 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 8.136.000,00 TL
2.lik oranı %0,00 · 2 yaş · Erkek · Kazanç 8.068.800,00 TL
2.lik oranı %20,00 · 2 yaş · Disi · Kazanç 7.744.800,00 TL
2.lik oranı %25,00 · 4 yaş · Erkek · Kazanç 7.710.900,00 TL
2.lik oranı %20,00 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 7.704.000,00 TL
2.lik oranı %22,22 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 7.660.800,00 TL
2.lik oranı %11,11 · 3 yaş · Disi · Kazanç 7.590.000,00 TL
2.lik oranı %18,18 · 3 yaş · Disi · Kazanç 7.582.800,00 TL
2.lik oranı %0,00 · 2 yaş · Disi · Kazanç 7.324.800,00 TL
2.lik oranı %23,08 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 7.230.900,00 TL
2.lik oranı %16,67 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 6.992.400,00 TL
2.lik oranı %26,67 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 6.967.200,00 TL
2.lik oranı %30,77 · 5 yaş · Erkek · Kazanç 6.955.200,00 TL
2.lik oranı %36,36 · 4 yaş · Erkek · Kazanç 6.892.800,00 TL
2.lik oranı %57,14 · 3 yaş · Erkek · Kazanç 6.527.400,00 TL
Veri rehberi
İngiliz At İstatistikleri Nasıl Okunur?
Safkanların koşu, derece ve kazanç bilgileri seçilen filtrelerdeki geçmiş sonuçları gösterir. Karşılaştırmada toplam koşu sayısı ve yarış koşullarını da dikkate alın.
İngiliz atı birincilik yüzdesi nasıl hesaplanır?
Safkanın seçilen sezon ve filtrelerdeki birincilik sayısı, aynı kapsamdaki toplam koşu sayısına bölünür.
At istatistikleri hangi ölçütlerle filtrelenir?
Yıl, hipodrom, yaş, cinsiyet ve at adıyla filtreleme yapılabilir. Sıralama seçilen kapsamdaki yarış kayıtlarına dayanır.
Kazanç ve derece sayıları nasıl yorumlanmalı?
Kazanç toplamı ve ilk beş derece sayıları geçmiş sonuçları gösterir. Farklı yaş, mesafe ve yarış sınıfındaki safkanları karşılaştırırken koşu sayısını da inceleyin.

