2.lik oranı %17,51
Veriler
Jokey İstatistikleri
Jokeylerin sezon performansını, koşu sayılarını ve derecelerini yıl ve hipodrom bazında karşılaştırın.Her yarış
bir hikâye bırakır…
Sezon özeti
2026 sezonunda tüm hipodromlar için 253 jokey listeleniyor.
| Sıra | Jokey adı | Koşu | 1.lik | 2.lik | 3.lük | 4.lük | 5.lik | 1.lik % | 2.lik % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VEDAT ABİŞ | 1068 | 239 | 187 | 175 | 138 | 102 | %22,38 | %17,51 |
| 2 | MUHAMMED MİR BİLGİN | 1118 | 220 | 189 | 154 | 139 | 98 | %19,68 | %16,91 |
| 3 | NEVZAT AVCİ | 904 | 198 | 147 | 126 | 100 | 86 | %21,90 | %16,26 |
| 4 | AYHAN KURŞUN | 898 | 173 | 124 | 111 | 99 | 103 | %19,27 | %13,81 |
| 5 | MEHMET SALİH ÇELİK | 832 | 147 | 127 | 119 | 98 | 89 | %17,67 | %15,26 |
| 6 | İSA AKYAVUZ | 691 | 136 | 112 | 102 | 86 | 57 | %19,68 | %16,21 |
| 7 | GÖKHAN KOCAKAYA | 558 | 131 | 85 | 82 | 69 | 58 | %23,48 | %15,23 |
| 8 | MEHMET KAYA | 798 | 127 | 117 | 104 | 102 | 102 | %15,91 | %14,66 |
| 9 | MÜSLÜM ÇELİK | 860 | 113 | 104 | 120 | 109 | 96 | %13,14 | %12,09 |
| 10 | MUSTAFA ÇİÇEK | 663 | 112 | 103 | 79 | 85 | 83 | %16,89 | %15,54 |
| 11 | ALİ YILDIZ | 988 | 107 | 140 | 120 | 119 | 87 | %10,83 | %14,17 |
| 12 | AHMET ÇELİK | 555 | 104 | 97 | 83 | 80 | 61 | %18,74 | %17,48 |
| 13 | HIŞMAN ÇİZİK | 749 | 98 | 103 | 103 | 88 | 78 | %13,08 | %13,75 |
| 14 | ERCAN ÇANKAYA | 785 | 96 | 110 | 112 | 97 | 91 | %12,23 | %14,01 |
| 15 | FERİT YARDIMCI | 471 | 90 | 75 | 58 | 42 | 36 | %19,11 | %15,92 |
| 16 | HALİS KARATAŞ | 380 | 84 | 70 | 53 | 41 | 39 | %22,11 | %18,42 |
| 17 | ÖMER FARUK ÖZEN | 728 | 83 | 88 | 74 | 74 | 79 | %11,40 | %12,09 |
| 18 | NECMİ ALTIN | 662 | 79 | 92 | 81 | 72 | 76 | %11,93 | %13,90 |
| 19 | SALİH ÇELİK | 778 | 78 | 74 | 77 | 91 | 89 | %10,03 | %9,51 |
| 20 | ERAY ÇİZİK | 630 | 78 | 66 | 82 | 67 | 78 | %12,38 | %10,48 |
| 21 | ERTUĞRUL CANKILIÇ | 521 | 75 | 61 | 54 | 43 | 43 | %14,40 | %11,71 |
| 22 | AKIN SÖZEN | 640 | 69 | 82 | 95 | 89 | 78 | %10,78 | %12,81 |
| 23 | AZİZ AKDEMİR | 575 | 66 | 60 | 58 | 67 | 52 | %11,48 | %10,43 |
| 24 | MEHMET AKYAVUZ | 536 | 64 | 64 | 75 | 71 | 63 | %11,94 | %11,94 |
| 25 | ÖZCAN YILDIRIM | 441 | 63 | 83 | 58 | 55 | 43 | %14,29 | %18,82 |
| 26 | GÖRKEM ÖZÇELİK | 722 | 55 | 79 | 81 | 81 | 76 | %7,62 | %10,94 |
| 27 | YİĞİTCAN GÖKÇE | 682 | 55 | 61 | 73 | 68 | 81 | %8,06 | %8,94 |
| 28 | ONUR YILDIZ | 392 | 54 | 50 | 50 | 45 | 41 | %13,78 | %12,76 |
| 29 | SELİM KAYA | 207 | 54 | 32 | 24 | 28 | 19 | %26,09 | %15,46 |
| 30 | İSA KATAR | 605 | 53 | 53 | 65 | 50 | 42 | %8,76 | %8,76 |
| 31 | ERHAN AKTUĞ | 655 | 52 | 43 | 52 | 67 | 69 | %7,94 | %6,56 |
| 32 | ALİ MEHDİ ALTIN | 514 | 52 | 62 | 64 | 52 | 55 | %10,12 | %12,06 |
| 33 | BEKİR MERT MIRIK | 502 | 52 | 43 | 56 | 55 | 58 | %10,36 | %8,57 |
| 34 | RECEP KETME | 641 | 50 | 56 | 65 | 62 | 71 | %7,80 | %8,74 |
| 35 | NİZAMETTİN DEMİR | 603 | 44 | 52 | 61 | 60 | 59 | %7,30 | %8,62 |
| 36 | AHMET HASAN BAYAR | 505 | 43 | 53 | 53 | 49 | 52 | %8,51 | %10,50 |
| 37 | YUSUF CENGİZ | 581 | 41 | 61 | 53 | 59 | 73 | %7,06 | %10,50 |
| 38 | EFE AKPINAR | 364 | 40 | 29 | 37 | 33 | 33 | %10,99 | %7,97 |
| 39 | MEHMET ALİ AKGÖBEK | 623 | 39 | 42 | 58 | 59 | 77 | %6,26 | %6,74 |
| 40 | MURAT KEÇECİ | 547 | 39 | 44 | 47 | 52 | 51 | %7,13 | %8,04 |
| 41 | KADİR TOKAÇOĞLU | 361 | 39 | 52 | 37 | 38 | 40 | %10,80 | %14,40 |
| 42 | MERT ALİ SOLMAZ | 355 | 38 | 50 | 37 | 45 | 41 | %10,70 | %14,08 |
| 43 | ONUR ATMACA | 590 | 37 | 54 | 56 | 54 | 76 | %6,27 | %9,15 |
| 44 | BERKAY BÜLBÜL | 353 | 35 | 32 | 39 | 51 | 34 | %9,92 | %9,07 |
| 45 | MEHMET DOĞAN | 352 | 35 | 32 | 34 | 38 | 32 | %9,94 | %9,09 |
| 46 | ALİCAN İNCİ | 410 | 33 | 28 | 54 | 56 | 46 | %8,05 | %6,83 |
| 47 | MAHMUT TURAN | 462 | 31 | 45 | 49 | 37 | 55 | %6,71 | %9,74 |
| 48 | ALİ KAÇMAZ | 349 | 31 | 37 | 36 | 32 | 33 | %8,88 | %10,60 |
| 49 | GÖKHAN GÖKÇE | 221 | 31 | 24 | 38 | 22 | 29 | %14,03 | %10,86 |
| 50 | FATİH SULTAN MEHMET SANSAR | 455 | 30 | 33 | 38 | 50 | 55 | %6,59 | %7,25 |
2.lik oranı %16,91
2.lik oranı %16,26
2.lik oranı %13,81
2.lik oranı %15,26
2.lik oranı %16,21
2.lik oranı %15,23
2.lik oranı %14,66
2.lik oranı %12,09
2.lik oranı %15,54
2.lik oranı %14,17
2.lik oranı %17,48
2.lik oranı %13,75
2.lik oranı %14,01
2.lik oranı %15,92
2.lik oranı %18,42
2.lik oranı %12,09
2.lik oranı %13,90
2.lik oranı %9,51
2.lik oranı %10,48
2.lik oranı %11,71
2.lik oranı %12,81
2.lik oranı %10,43
2.lik oranı %11,94
2.lik oranı %18,82
2.lik oranı %10,94
2.lik oranı %8,94
2.lik oranı %12,76
2.lik oranı %15,46
2.lik oranı %8,76
2.lik oranı %6,56
2.lik oranı %12,06
2.lik oranı %8,57
2.lik oranı %8,74
2.lik oranı %8,62
2.lik oranı %10,50
2.lik oranı %10,50
2.lik oranı %7,97
2.lik oranı %6,74
2.lik oranı %8,04
2.lik oranı %14,40
2.lik oranı %14,08
2.lik oranı %9,15
2.lik oranı %9,07
2.lik oranı %9,09
2.lik oranı %6,83
2.lik oranı %9,74
2.lik oranı %10,60
2.lik oranı %10,86
2.lik oranı %7,25
Veri rehberi
Jokey İstatistikleri Nasıl Okunur?
Koşu sayısı ve ilk beş derecesi, seçilen sezon ve hipodromdaki geçmiş sonuçları özetler. Başarı yüzdesini toplam koşu sayısıyla birlikte değerlendirin.
Jokey birincilik yüzdesi nasıl hesaplanır?
Seçilen yıl ve hipodromdaki birincilik sayısı, jokeyin aynı kapsamdaki koşu sayısına bölünerek hesaplanır.
Jokey istatistikleri hangi yarışları kapsar?
Tablo, seçilen sezon ve varsa hipodrom filtresi için API’de kayıtlı yarış sonuçlarını kapsar. Filtre değişince toplam koşu ve derece sayıları güncellenir.
Yüksek başarı yüzdesi sonraki yarışı garanti eder mi?
Hayır. Safkanın formu, yarış şartları, pist ve rakipler sonucu etkiler. Başarı yüzdesi geçmiş performansı özetler.

